Avançar para o conteúdo

WhatsApp Delta Indir

Baixar WhatsApp delta

WhatsApp Delta

Daha fazla özellik, daha fazla rahatlık, daha fazla kullanım kolaylığı — WhatsApp Delta

WhatsApp Delta Indir Güncellenmiş APK Son Resmi Sürüm 2024

Özelleştirilebilir temalar

Çevrimiçi durumunu gizleme

Mavi keneleri gizleme

Rahatsız etmeyin modu

Otomatik cevap

Yerleşik uygulamanın çökmesi

Güncelleme 2024 | Resmi web sitesi: Deltawww.net

Uzun zamandır beklenen delta WhatsApp artık mevcut. P&D ekibi, Deltalabs Studio, GBWhatsApp’dan ilham alarak WhatsApp delta’yı oluşturdu. Bu nedenle WhatsApp delta, aynı zamanda WhatsApp delta gb, gb WhatsApp delta veya WhatsApp gb delta olarak da bilinir. WhatsApp delta, mesajlaşma alanındaki son devrimin temel gereksinimi olan iletişim güvenliğine odaklanır. Ayrıca, WhatsApp delta 2024, GBWhatsApp tarafından sınırlı tutulan özellikleri sunmak üzere tasarlanmıştır. Şu anda dünya genelinde birçok ülkede ve bölgede 400 milyonun üzerinde kullanıcıya sahiptir. GBWhatsApp için yeni bir mod olarak, P&D ekibi WhatsApp Delta’yı daha benzersiz, daha kullanışlı ve daha kullanıcı dostu hale getirmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmıştır. Şimdi WhatsApp delta APK 2024’ü indirmek ve teknolojisinin getirdiği tüm değişikliklerin tadını çıkarmak için harika bir zaman.

WhatsApp Delta APK Temel bilgiler


Aşağıdaki tablo, kullanıcıların referansı için WhatsApp delta APK hakkındaki ana bilgileri açıkça göstermektedir.

İsimWhatsApp Delta APK
araştirma ve geli̇şti̇rme grubuDeltalabs Stüdyo
Son Güncellemeüç gün önce
Android gereksinimi5.0+
Boyut41,8MB
Kullanıcı sayısı400,000,000

WhatsApp Delta Yı öne çıkaran nedir?


Benzersizliği ve güvenliği sayesinde, WhatsApp delta orijinal WhatsApp ve WhatsApp’ın birçok modülünden sıyrılır. İşlevsellik açısından, WhatsApp gb delta geliştirme ekibi, WhatsApp’ın orijinal sınırlamalarını kırmak için çalışırken mümkün olan en fazla güç noktasını korumayı hedeflemiştir. Sonuç olarak, WhatsApp delta gb ile WhatsApp orijinali arasında birçok benzerlik ve farklılık bulunmaktadır.

Aynı: WhatsApp delta , metin, ses veya video sohbet, medya aktarımı, dosya aktarımı, mavi işaretleme, çevrimiçi durum vb. gibi WhatsApp orijinalinin temel özelliklerine sahiptir.

Farklar: İki uygulama arasındaki farklar da açıktır. En büyük fark, güncellenmiş WhatsApp delta’nın herhangi bir yönünde çok az kısıtlama sunmasıdır. Örneğin, kullanıcılar WhatsApp delta gb’de mavi işaretleme ve çevrimiçi durumu gizleme seçeneğine sahip olabilirler. Ayrıca, WhatsApp delta, WhatsApp orijinalinin sunmadığı bazı özellikleri sunabilir, bunlar arasında otomatik cevap ve yerleşik bir uygulama kilidi bulunmaktadır.

WhatsApp Delta güncellendi VS Orijinal WhatsApp


Aşağıdaki tablo WhatsApp Delta yı WhatsApp Original ile karşılaştırmak ve güvenilir bir referans sağlamaktadır.

ÖzelliklerWhatsApp DeltaOrijinal WhatsApp
Fotoğraf ve video aktarımıHD fotoğraflarGörüntü kalitesi sıkıştırma
Mesajları iletmesınır yok5 sohbet
Dosya aktarımı2GB100MB
Metin, sesli ve görüntülü sohbet×
Grup sohbeti×
Özelleştirilebilir temalar, duvar kağıtları ve yazı tipleri×
Mavi keneleri gizleme×
Ocultar durumu çevrimiçi×
Otomatik cevap×
Yerleşik uygulamayı engelleme×
Yazmayı gizle×
Simgeleri değiştirme×
Toplu mesaj gönderme×
Her zaman çevrimiçi×
Özel sohbet×

Güncellenen WhatsApp delta 2024’ün getirdiği değişiklikler


WhatsApp delta updated 2021 ve WhatsApp delta updated 2020 gibi önceki sürümlerle karşılaştırıldığında, WhatsApp delta 2024 bir dizi yeni özellik sunuyor ve önceki orijinal özelliklerden bazılarını optimize ediyor.

WhatsApp Delta Son Sürümünün Ayrıcalıklı Özellikleri

Kişiselleştirme

Özelleştirilebilir Temalar, Duvar Kağıtları ve Yazı Tipleri

DeltaApp’te normal olan, teması olanları sınırlamaz. Çünkü delta WhatsApp temaları çok çeşitlidir. Hepsi ücretsizdir ve herhangi bir reklam içermez. Delta internet WhatsApp ile sadece temasını değil, aynı zamanda yazı tiplerini ve duvar kağıtlarını da değiştirebilirsiniz. Kullanıcılar favori yazı tiplerini seçebilir ve duvar kağıdını özelleştirebilirler.

Otomatik Yanıt

Kişilerinizin yanıtınızı beklemesini istemiyor musunuz? Bu özelliği kaçırmayın. Genellikle bu özellik yalnızca WhatsApp Business’ta bulunur. Ancak WhatsApp Business’ı kullanmak için kullanıcıların bir işletmeye katılması gerekir. WhatsApp Delta 2024’te, kullanıcılar bu özelliği doğrudan kullanabilirler, WhatsApp Business gibi bir işletmeye katılmadan. Delta WhatsApp ile kullanıcılar hemen otomatik yanıtları kullanabilirler. Ayrıca, bu özelliği resmi WhatsApp’ta bulamazsınız. Bu, güncellenmiş delta WhatsApp’ı çok özel kılar.

Gizlilik ve Güvenlik Koruması

Çevrimdışı Durumu Gizle

Orijinal WhatsApp her zaman çevrimdışı durumunu gizleyemez. Kullanıcılar yalnızca çevrimiçi veya çevrimdışı olmayı seçebilirlerdi. Ancak WhatsApp delta yowa kullanıcılarına daha fazla seçenek sunar. Kullanıcılar çevrimiçi durumlarını gizlemeyi tercih edebilirler. Herkes çevrimiçi durumunu tüm kişilere göstermek istemez. Bu nedenle bu özellik, gerçekten çevrimiçi olan ancak kişilerin çevrimiçi olduğunu bilmelerini istemeyenler için büyük bir kolaylık sağlar.

Mavi Tıklamaları Gizle

Tekrar söylemek gerekirse, resmi WhatsApp’ın en iyi özelliği, kullanıcıların bir kişinin bir mesajı aldığını veya mesajı okuduğunu görmek için mavi tıklamaları kullanabilmesidir. Bu özelliğin iyi ve kötü yanları vardır; avantajı, kullanıcıların her zaman insanların ne yaptığını bildiğidir. Ancak dezavantajı da açıktır: aynı şey diğer kullanıcılar için de geçerlidir. Sonuçta, bazen kullanıcılar bir mesajı görürler, ancak ona yanıt vermek istemezler. Orijinal WhatsApp’ta bu özelliğin en kötü yanı kullanıcının bir seçim yapma şansının olmamasıydı. Kullanıcıların mavi tıklamaları kullanıp kullanmak istemediklerini seçme seçeneği yoktu. Ancak WhatsApp Delta alfa’da artık durum böyle değil. Kullanıcılar mavi tıklamaları kullanıp kullanmak isteyip istemediklerini seçebilirler. Ancak kullanıcılar kendi kişileri için hala mavi tıklama işaretlerini görmeye devam edebilirler.

Daha Zorlu Özellikler

Dahili Uygulama Kilidi

Güncel WhatsApp Delta’yı indirmek, WhatsApp Delta’nın güvenliğini artırmak için entegre edilmiş uygulama kilidini getiriyor. Bu tamamen yeni bir özelliktir. Genellikle kullanıcılar yalnızca sohbetlerinin gizliliğini korumak için telefon kilidini kullanabilirler. WhatsApp Delta, kullanıcılara yeterli güvenliği sağlamak için taahhütte bulunmuştur.

Rahatsız Etmeme Modu

Rahatsız Etmeme Modu, WhatsApp Delta’nın en özel özelliklerinden biri olmalıdır. Uygulamayı açtığınızda, WhatsApp Delta ana sayfasının üstünde bir uçak simgesi bulacaksınız. Rahatsız Etmeme Modu’ndan yararlanmaya başlamak için uçak simgesine tıklayın. WhatsApp Aero ile gelen Rahatsız Etmeme Modu, WhatsApp Aero’dan gelen tüm mesajları gizlemenize yardımcı olacaktır. Ve telefonunuzda olduğu gibi tüm uygulamalardan mesaj almak istemediğinizde telefonunuzun uçak modunu açmanıza gerek yoktur.

WhatsApp Delta Son Sürümünün optimize edilmiş özellikleri


Mesaj Yönlendirme: WhatsApp Delta APK’nın Son Sürümünde, mesaj yönlendirme optimize edildi. Artık iletilen mesajların sayısı için bir sınırlama yok.

Yazma Gizleme: Kullanıcılar yazma durumlarını gizlemeyi tercih edebilirler.

Simge Değişikliği: WhatsApp Delta APK 2024, seçim yapabileceğiniz çeşitli uygulama simgeleri sunarak WhatsApp Delta’yı daha az sıkıcı hale getiriyor.

Toplu Mesajlar: WhatsApp Delta, grup mesajları için optimize edildi ve bu özelliği daha da kararlı hale getirdi.

Sürekli Çevrimiçi: WhatsApp Delta 2024’te kullanıcılar, gerçekten çevrimiçi olup olmadıklarından bağımsız olarak sürekli çevrimiçi olacak şekilde yapılandırabilirler.

Özel Konuşma: Kullanıcılar, WhatsApp Delta 2024 sohbetlerinden gelen medyanın telefon galerilerinde görüntülenmemesini tercih edebilirler.

HD Resimler: delta WhatsApp 2024, yüksek çözünürlüklü görüntülerin kalitesini sıkıştırmadan gönderilmesine izin verir.

WhatsApp Delta APK 2024 nasıl indirilir


Se en yeni WhatsApp Delta APK sürümünü 2024 indirmeniz gerekiyorsa, en son resmi WhatsApp Delta sürümü resmi web sitemizden, APKpure ve Uptodown’dan indirilebilir. deltaww.net indirme resmi web sitesini göz önünde bulundurabilir ve WhatsApp Delta’nın en son güncellemesini alabilirsiniz.

WhatsApp Delta APK’sını indirme adımları:

Adım 1. WhatsApp Delta 2024’ü indirmek aslında çok basittir. WhatsApp Delta indirme işlemi için güvenilir bağlantıya tıklamanız gerekecektir.

Adım 2. İndirilen WhatsApp Delta APK dosyasını telefonunuza aktarın. Telefonunuzda yeterli belleğiniz olduğundan emin olun.

Adım 3. Telefonunuzda “Bilinmeyen kaynaklardan yükleme izni ver” seçeneğini etkinleştirin.

Adım 4. Bilinmeyen kaynaklardan yükleme iznini etkinleştirdikten sonra WhatsApp Delta APK dosyasını tekrar bulun, üzerine tıklayın ve “Yükle” seçeneğini göreceksiniz, WhatsApp Delta’yı yüklemek için üzerine tıklayın.

Adım 5. WhatsApp Delta’nın yükleme adımının tamamlanmasını bekleyin, ardından kullanıcılar WhatsApp Delta uygulamasını başlatabilir ve mevcut bir hesaba giriş yapmayı veya yeni bir hesap oluşturmayı seçebilirler.

Bu adımları tamamlayarak WhatsApp Delta’nın en son sürümünün tadını çıkarmaya hazırsınız!

WhatsApp Delta yı 2024’te Güncelleyin


2024’ün son sürümü Aralık ayında piyasaya sürüldü, resmi web sitemizden indirebilir ve 2024’ün son sürümünü güncelleyebilirsiniz.

WhatsApp Delta APK’sını güncelleme adımları karmaşık değildir. Eğer daha önce WhatsApp Delta kullanmadıysanız, WhatsApp Delta’nın güncel 2024 sürümünü resmi web sitemizden doğrudan indirebilirsiniz, lütfen yukarıdaki adımları takip edin. Eğer şu anda önceki bir sürümünü kullanıyorsanız, verilerinizi yedeklemeniz, WhatsApp Delta’nın güncel sürümünü resmi web sitemizden indirmeniz ve kurmanız gerekecektir.

WhatsApp Delta hakkında bilgiler


Soru 1: WhatsApp Delta Feminin Hakkında

WhatsApp Delta Feminin, işlevsellik ve kullanım açısından WhatsApp Delta’dan farklı değil. Ancak WhatsApp Delta Feminin, kadınlara yönelik daha fazla tema ve duvar kağıdı sunuyor, bu yüzden WhatsApp Delta Feminin olarak adlandırıldı. WhatsApp Delta Feminin apk’sını indirmek için resmi bağlantı için buraya tıklayın.

Soru 2: Hem WhatsApp Delta hem de orijinal WhatsApp için aynı numarayı kullanmak mümkün mü?

Evet, WhatsApp Delta hesabınız resmi WhatsApp hesabınızın yanında çalışabilir. Ancak lütfen WhatsApp aynı anda birden fazla uygulamada kullanımı izin vermez. Aralarında geçiş yaparsanız, ilgili uygulamaya yeniden giriş yapmanız gerekecektir. WhatsApp Delta ve resmi WhatsApp aynı anda etkin olamazlar, ancak sırayla birini kullanmayı seçebilirsiniz.

Soru 3: Alıcı da bir mod WhatsApp kullanıyorsa ne olur?

İletişim kurduğunuz kişi modifiye edilmiş bir WhatsApp sürümü kullanıyorsa, sizinle aynı yeteneklere sahiptir. Bu durumda, onların yeteneklerini düşünmek önemlidir. Örneğin, birinin çevrimdışı olduğunu varsaymayın; hala paylaştığınız tüm verilere erişebilirler.

Soru 4: WhatsApp Delta güvenli bir seçenek midir?

Evet! WhatsApp Delta güvenli bir seçenektir. Güvenliğini kullanıcıların olumlu geri bildirimleri ve bir milyardan fazla indirilme sayısı ile kanıtlamıştır, bu da onu güvenilir bir APK haline getirir.

Soru 5: WhatsApp Delta’yı nasıl güncelleyebilirim?

Üçüncü taraf bir WhatsApp mod APK’si olarak bu uygulamayı Google Play Store veya diğer resmi platformlarda bulamazsınız. Bunun yerine güvenilir bir web sitesinden indirebilirsiniz. 2024 WhatsApp Delta’nın en son sürümünü almak için yukarıda verilen bağlantıyı takip etmeniz yeterlidir.

Soru 6: WhatsApp Delta ücretsiz mi?

Evet, WhatsApp Delta tamamen ücretsiz kullanılabilir. Onunla ilişkilendirilen gizli maliyetler veya abonelik ücretleri yoktur. Ek ücretler olmadan sunulan tüm özelliklerden, dahilindeki ek özelleştirme özellikleri ve temalar dahil, yararlanabilirsiniz.

Soru 7: WhatsApp Delta’da yazı tiplerini özelleştirmek mümkün mü?

Elbette, WhatsApp Delta, kolayca özelleştirme yapmanıza olanak tanıyan çeşitli yazı tipleri ve stilleri sunar. Yazı tiplerini tercihlerinize göre kolayca değiştirebilirsiniz.

Diğer WA ModlarıResmi web sitesi
GB WhatsAppgbwhatsapp.dev
GB WhatsAppgbws.app
WhatsApp GBwsgb.app
YO WhatsAppyows.app
FM WhatsAppfmws.app
WhatsApp Aerowhatsapaero.org

Son düşünceler


Anlık mesajlaşma uygulamaları hayatımıza o kadar çok kolaylık getirdi ki, birçok kişi WhatsApp orijinalin sınırlarını aşan popüler internet uygulamalarından bahsederken WhatsApp Delta’yı düşünüyor. WhatsApp’ın resmi patlaması sırasında, WhatsApp Delta 2024 de büyük bir etki yarattı ve çok fazla ilgi çekti. Birçok kullanıcı, WhatsApp Delta 2024’ün benzersiz özelliklerine büyük bir ilgi gösteriyor. Özelleştirilebilir WhatsApp Delta APK’sının tadını çıkarmak için aşağıdaki düğmeye tıklayın.

Deixe um comentário

O seu endereço de email não será publicado. Campos obrigatórios marcados com *